Omschrijving De engineers van Moersleutel bewijzen met dit bier één ding: je kunt nooit te veel bonen gebruiken. Voor deze editie in de Pastry Factory-serie hebben ze hun vijf favorieten samengebracht in één massieve 12% stout. Een complex, vloeibaar dessert voor de echte liefhebber.
Smaakomschrijving Dit bier is een harmonieuze samensmelting van vijf bonen: koffie, cacao, tonka, vanille en carobe. De carobe (johannesbrood) zorgt voor unieke zoete karameltonen, die perfect mengen met de romigheid van vanille. De koffie en cacao bieden een stevige, geroosterde basis, terwijl de tonkaboon het geheel afmaakt met een complexe, kruidige amandeltoets. Gelaagd, zacht en vol smaak.
Foodpairing Met vijf soorten bonen is dit een dessert op zich. Het past echter prachtig bij een mokka-gebakje, tiramisu, of gewoon als 'nightcap' naast een stukje pure chocolade.